Fabrikken i Malaysia er gruppens senter for utvikling og produksjon av vårt FRP-program (Glassfiber). Fabrikken og lageret er på omlag 2.500 m2 og ligger i et mindre industriområde, som heter Port Klang, vest for Kuala Lumpur.
 

KONTAKT

Oglaend Industries Sdn Bhd
Lot 16, Jalan Teknologi
Selangor Science Park 1
47810 Kota Damansara
Petaling Jaya, Selangor
Malaysia

Tel.:  +60 3 6144 0698
E-mail: sales@oglaendind.com

ANSATTE

FABRIKK

Fraser Campbell
Managing Director
T: +60 3 5192 2049
E: fraser.campbell@oglaendind.com
Skype ID Oglaendind (office) 

Lavina Rodrigues
Finance Manager
T: +60 3 5192 2049
E: lavina.rodrigues@oglaendind.com

SALG

Carsten Olesen
Regional Director South East Asia
T: +60 3 5192 2049
E: carsten.olesen@oglaendind.com

Norliza Rousli
Senior Sales Manager
T: +60 17 322 0559
E: norliza.rousli@oglaendind.com

Christopher Dickie
FRP Product Manager
E: christopher.dickie@oglaendind.com

ENGINEERING

Dennis Michael Caluza
Technical Manager South East Asia
T: +60 3 5192 2049
M: +60 12 269 1177
E: dennis.caluza@oglaendind.com