Fabrikk
Datterselskap
Agent

Øglænd System Nederland

Oglaend System BV ble etablert i 1994, og er lokalisert i Ridderkerk, Nederland.

I tillegg til våre kontorfasiliteter har vi et større ferdigvarelager med mulighet for umiddelbar forsendelse. Vi lagerfører de fleste kabelstiger, kabelbaner, supportsystemer og ETIN.

Våre primære industrielle fokusområder er vindkraft, olje og gass, offshore og onshore og skipsbygging. I tillegg til det nederIandske markedet har vårt kontor i Nederland også ansvar for det belgiske og det tyske markedet.
 

KONTAKT

Oglaend System BV
Brouwerstraat 38
2984 AR Ridderkerk 
The Netherlands

Tel: +31 1804 14204 

Aanvragen/request for quotation:
rfq@oglaend-system.nl 

Order/purchase orders:
po@oglaend-system.nl

ANSATTE

John Witte
Managing Director
Dir tel.: +31 1804 14204
Mob.: +31 62 24 98 867
E-mail: j.witte@oglaend-system.nl

Menno Hertogs
Senior Sales Manager
Dir tel.: +31 1804 14204
Mob.: +31 6 14 96 74 19
E-mail: mhertogs@oglaend-system.nl

Erik Krijgsman
Sales Manager
Dir tel.: +31 1804 14204
Mob.: +31 6 81 57 15 05
E-mail: e.krijgsman@oglaend-system.nl

Marlous Kluyver
Inside Sales
Dir tel.: +31 1804 41 204
Mob.: +31 6 39 64 27 96
E-mail: mkluyver@oglaend-system.nl

Brenda Kret
Assistant inside Sales 
Dir tel.: + 31 1804 14204
E-mail: b.kret@oglaend-system.nl

Nathalie Waardenburg
Finance
Dir tel.: +31 1804 14204
E-mail: n.waardenburg@oglaend-system.nl

Ron Bakker
Warehouse Manager
Mob.: +31 6 41 75 09 15
E-mail: warehouse@oglaend-system.nl

Wesley Hanswijk
Warehouse 
Dir tel.: +31 1804 14204

Ireneusz Stepniowski
Warehouse 
Dir tel.: +31 1804 14204